O nas

Kim jesteśmy?

 

TEZ TOUR BUŁGARIA jest częścią firmy TEZ TOUR która jest jedną z największych międzynarodowych firm turystycznych na całym świecie. Założona w 1994 roku, dziś zakres oferowanych kierunków wyjazdowych obejmuje ponad 15 krajów, w tym Turcji, Egipt, Hiszpania, Włochy, Austriia, Andora, Grecja, Republika Dominikana, Chiny, Cypr, Kubia, Malediwy, Meksyko, Zjednoczonyeh Emiraty Arabskie, Tajlandia, Francja, Sri -Lanka i oczywyście nasza ronzinna turystyka krajowa czylu incoming turystów z całego świat do Bułgarii.

 

Co roku przyjmujemy ponad 3 mln turystów z całego świata. Myło nam będzie również przywytać naszych przyjaciół z Polski. Jesteśmy przekonany że dzięki naszej fachowej pomocy znajdziemy dla Was najlepszego miejsca pobytu do spędzenia swoich wymarzonych wakacji w Bułgarii. Obiecujęmy że pozostaną w Was niezapomniane wrażenia i będziecie wracać tu nie jeden raz.

Dzięki zespołowy serwisu BulgariaOnline.pl i jego fachowej obsługi dalej będziemy doradzać Wam najlepsze miesca na wypoczynek w Bułgarii.

Już ot 12 lat jesteśmy z Wami, jeseśmy Ekspertemi od Bułgarii

 

Jak pracujemy?

 

Ważną zaletą Tez Tour to, że pracujemy bez pośredników. Mamy dużą sieć współpracujących oddziałów na całym świecie, które osługują ogromną ilość turystów w naszych miejscowościach turystycznych. Mamy własne biura na całym świecie, które działają w ten sam sposób - Departament rezerwacji kontroluje dostępność miejsc w hotelach, jednostka operacyjna zapewnia transport i obsługę wycieczek oraz pracowników rezydentów działu "guest relations" (relacja z gośćmi) są gotowe za każdym razem, aby pomóc w rozwiązaniu ewentualnych bieżących problemów turystów.

Każdy indywidualny turysta - ma zapewnioną obsługę rezydenta polskojęzycznego na miejscu który poinformuje o możliwośći wycieczki jak również pomoże i doradzi w razie problemów. - Zawsze się staramy żeby utrzymać najwyższą jakość naszych usług na miescu.

Zaawansowana technologia w turystyce dla nas to już nie marzenie, ale rzeczywistość. Własny unikatowy system rezerwacji i informacji TEZ TOUR pozwala na obsługę dużych objętości turystów i znacznie skraca czas rezerwacji i potwierdzenia. Zapewniamy możliwość rezerwacji i analizy operacyjnej obecności sytuacja w hotelach i lotów w czasie rzeczywistym online.

Pozytywne doświadczenia i partnerstwa z największymi sieciamy hotelowimy, firmami i organizacjami zagranicznymi pozwalają nam na rozwój technologii w zakresie podróży i turystyki w oparciu o najlepsze praktyki międzynarodowe.

Osoba odpowiadająca za kontakt z klientami jest: Marek Karawelow Polish market departments

Tez Tour Bułgaria tel. +359 89 33 29 776, lub tel w Polsce +48 502 33 88 71

Dane firmy TEZ TOUR
1301 Sofia, bul. Maria Luiza 9-11, Et 0,3
тел. +359 89 33 29 776
zezwolenie na prowadzenie działalności organizator wycieczek № PKK - 01-6068 / 27. 02. 2008

TEZ TOUR jest członkiem i współzałożycielem
Stowarzyszenie Turystyki Bułgarskich touroperatorów i agentów

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce. Więcej informację
Zrozumiałem